Grupa ministrantów z naszej parafii sobotnie popołudnie (3 marca) spędziła czas razem wypoczywając i integrując się w przyjemnej atmosferze. O godz. 11:30 ministranci wraz z ks. Maciejem wyruszyli do Gdańska do JUMPCITY - największego w Trójmieście parku trampolin.Olbrzymi basen z gąbkami, największa trampolina sportowa na północy Polski, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami do ćwiczenia wsadów, arena do zbijaka, strefa gladiatorów oraz air track - to miejsca, w których ministranci spożytkowali swoją energię i radośnie spędzili wolny czasu.

Przez godzinnym wysiłku skakania był czas na posiłek. Ostatnim punktem wspólnego wyjazdu było kino, w którym obejrzeliśmy film "Jaskiniowiec". Za życzliwość i możliwość wspólnie spędzonego czasu bardzo dziękujemy Księdzu Proboszczowi Tadeuszowi Brzezińskiemu.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry