W trosce o wiernych od dzisiaj rozpoczynamy transmisje nabożeństw z naszego kościoła Bożego Ciała. W tych trudnych dniach, kiedy cały świat walczy z pandemią koronawirusa, pragniemy trwać na modlitwie z naszymi parafianami. Poniżej znajdziemy transmitowane w internecie nabożeństwa z naszego kościółka. Transmisja aktywna będzie w internecie 5 min przed każdym nabożeństwem.

 

Msza Święta, niedziela 31 maja, godz. 12:00

 

Nowenna i Msza Święta, 3 czerwca, godz. 17:30

 

Msza Święta i nabożeństwo majowe, piątek 5 czerwca, godz. 17:45

 

Nowenna i Msza Święta, 10 czerwca, godz. 17:30

Link do transmisji TUTAJ

 

Msza Święta i nabożeństwo majowe, piątek 12 czerwca, godz. 17:45

Link do transmisji TUTAJ

 

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry