W sobotę, 14 lutego nasi ministranci udali się na integracyjny wyjazd do aquaparku w Redzie. To forma podziękowania za ich codzienną służbę przy ołtarzu w naszej parafii.
Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za umożliwienie i sfinansowanie wyjazdu.
Wyjazd ministrantów
- Szczegóły