W sobotę, 14 lutego nasi ministranci udali się na integracyjny wyjazd do aquaparku w Redzie. To forma podziękowania za ich codzienną służbę przy ołtarzu w naszej parafii. 
Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za umożliwienie i sfinansowanie wyjazdu.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry