W sobotę, 23 maja nasi ministranci udali się do parku trampolin JUMPCITY w Gdańsku. To podziękowanie za ich służbę przy ołtarzu - zwłaszcza podczas ostatniego Triduum Paschalnego.
Dziękujmy serdecznie księdzu Proboszczowi za umożliwienie i sfinansowanie wyjazdu.