W sobotę, 23 maja nasi ministranci udali się do parku trampolin JUMPCITY w Gdańsku. To podziękowanie za ich służbę przy ołtarzu - zwłaszcza podczas ostatniego Triduum Paschalnego.

Dziękujmy serdecznie księdzu Proboszczowi za umożliwienie i sfinansowanie wyjazdu.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry