Dzięki całorocznemu zaangażowaniu naszych ministrantów mogliśmy na co dzień cieszyć się pięknem liturgii. Nasza służba liturgiczna zasługiwała więc na odpoczynek. W tym roku odbył się on w Stężycy.
Od środy 1 lipca do soboty 4 lipca zatrzymaliśmy się na Kaszubach aby odpocząć i nabrać sił na kolejne miesiące posługi dla Boga i ludzi.
Przez ten czas wspólnie przeżywaliśmy Eucharystie, w czasie których uczyliśmy się o częściach liturgii. Nie zabrakło też czasu na wypady na połów ryb czy też mecze piłkarskie. Ministranci zapoznali się z kolejnym etapem życia w lesie, czyli z bushcraftem. Wzięliśmy również udział w rozgrywkach paintballa.
Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy przeżyć ten czas i liczymy, że za rok będzie on także tak wyjątkowy i świetny jak w tym roku. Dziękujemy księdzu Proboszczowi za umożliwienie oraz sfinansowanie tegorocznego obozu.