W czerwcu łączymy się z Papieżem w modlitwie:
aby wspólnota międzynarodowa podjęła konkretne działania,
zmierzające do zniesienia tortur, zapewniając wsparcie ofiarom i ich rodzinom.

Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu przed Mszą św. wieczorną.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.

W środę (28 czerwca) o godz. 17.30 wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną  i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek (29 czerwca) przypada uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.
O godz. 18.00 Msza św. za Wyższe Seminarium Duchowne oraz modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

W pierwszą sobotę miesiąca (1 lipca) po Mszy św. o godz. 8.00 modlitwy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
Chorych i ludzi starszych z posługą sakramentalną odwiedzimy w godzinach przedpołudniowych.

KONCERTY:
– Koncert Czwartkowy w Barokowym Zespole Parkowym przy Galerii Ogrody Cystersów
w wykonaniu zespołu „FUCUS” FOLKS MUSIC GROUP z repertuarem muzyki folkowo-regionalnej odbędzie się 29 czerwca o godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy.
– XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w Katedrze w Pelplinie
trwać będzie od 5 lipca do 30 sierpnia 2023, w każdą środę o godz. 19.00. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie przed katedrą.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele Bożego Ciała od godz. 8.30 do Mszy św. wieczornej (od poniedziałku do piątku).