W sobotę (16 grudnia) o godz. 19:00 w sali kominkowej odbyło się spotkanie świąteczne grupy pielgrzymkowej udającej się na Jasną Górę. Pielgrzymi przed spotkaniem uczestniczyli w Mszy św. o godz. 18:00.

W czwartek (14 grudnia) o godz. 19:00 w sali kominkowej odbyło się spotkanie świąteczne wspólnoty "Domownicy Boga".

W czwartek 14 grudnia o godz. 16:30 odbyło się spotkanie świąteczne świetlicy parafialnej. Dziękujemy wszystkim Gościom za obecność, życzliwość oraz wsparcie jakiego doświadczamy w ciągu całego roku.

W środę, 13 grudnia o godz. 20:00 odbył się Apel Jasnogórski. Wyjątkowo spotkaliśmy się na modlitwie w Kościele Bożego Ciała. Wspólna modlitwa stała się naszym szczególnym punktem na adwentowej drodze. Podczas modlitwy zawierzaliśmy Bogu całą wspólnotę parafialną, aby dobrze przygotowała się na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

W środę (13 grudnia) o godz. 19:00 w sali kominkowej odbyło się spotkanie świąteczne Wolontariatu.

W środę (13 grudnia) o godz. 16:30 w sali kominkowej odbyło się spotkanie świąteczne Róż Różańcowych. Po odczytaniu Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa Ks. Proboszcz złożył całej wspólnocie życzenia, które przez przedstawicieli zostały odwzajemnione. Po życzeniach indywidualnych i łamaniu się opłatkiem nastąpiło spotkanie przy wspólnym stole oraz kolędowanie.

We wtorek (12 grudnia) o godz. 19:00 w sali w wikariatce odbyło się spotkanie świąteczne grup modlitewnych: Hosanna oraz Mali Rycerze Miłosiernego Pana Jezusa.

W drugą niedzielę Adwentu (10 grudnia) odbył się w krużgankach katedralnych w godzinach od 9:00 do 16:00 jarmark „Adwent w dawnym opactwie cysterskim”. Szczególnymi gośćmi tegorocznego jarmarku był Zespół "Olzanki" z Olzy. Po Mszy św. o godz. 10:00 odbył się występ Zespołu.

W programie jarmarku miały miejsce: