„Śpiewać każdy może”. Niech te słowa dodadzą otuchy i będą piękną motywacją dla wszystkich obdarowanych przez Pana Boga „przyzwoitym słuchem i odważnym głosem”, do wstąpienia w szeregi naszego parafialnego chóru pod dyrygenturą pani Katarzyny Bembenek. Muzyka kościelna w pięknym wykonaniu w cudowny sposób dotyka ludzkiego serca, otwierając je szerzej na działanie Bożej Łaski i Miłości. Oczywiście nie tylko dla słuchających, ale przede wszystkim dla śpiewających.

Zatem serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną uświetniać liturgię przez piękny śpiew, na próby w każdy wtorek o godzinie 19.00 w sali kominkowej.

Do zobaczenia na próbie!