W maju łączymy się z Papieżem w modlitwie: Aby chrześcijanie w Afryce dawali profetyczne świadectwo pojednania, sprawiedliwości i pokoju, naśladując Jezusa miłosiernego.

W środę (31 maja) o godz. 17.30 wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Dzisiaj na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy rodziców dzieci Pierwszokomunijnych.
Po Mszy św. spotkanie organizacyjne w Bazylice katedralnej.
Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych z Zespołu Kształcenia i Wychowania nr 1 przed uroczystością od wtorku o godz. 16.00.

Nabożeństwo majowe w Bazylice katedralnej:
– w niedziele o godz. 15.00,
w tygodniu:
– o godz. 17.00 w kościele Bożego Ciała z udziałem dzieci,
– dla dorosłych o godz. 18.00 przed Mszą św. wieczorną.

Dziś Niedziela Dobrego Pasterza.
Po Mszy św. o godz. 12.00 w Sali Kominkowej będzie można odebrać stroje liturgiczne dla dzieci komunijnych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Realizacja: Seweryn Sildatk