1. Ks. Proboszcz Infułat Tadeusz Brzeziński

mgr teol., dziekan dekanatu pelplińskiego

kapelan honorowy Jego Świątobliwości

Infułat (od 28.01.2011)

Urodzony 09.10.1956 roku, święcenia kapłańskie przyjął 17.05.1981 roku.

Od 2001 roku pełni funkcję Proboszcza Parafii Katedralnej.

 

 

 

 

 

 

2. Ks. Wikariusz Maciej Zabrocki

mgr lic.

Urodził się 04.08.1985 r. Święcenia kapłańskie przyjął 30.05.2010 roku; od 20.08.2013 r. pełni funkcję wikariusza parafii katedralnej.

 

 

 

 

 

3. Ks. Wikariusz Piotr Lipkowski

mgr teol.

Urodził się 05.09.1977r. Święcenia kapłańskie przyjął w 2006 roku i od 20.08.2015 r. pełni funkcję wikariusza parafii katedralnej.

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry