W dniach 11-12 września 2015 odbyły się już po raz drugi wrześniowe warsztaty muzyki niezwykłej – wyjątkowe warsztaty wokalno-liturgiczne. Po wypoczynku letnim schola postanowiła podszkolić się wokalnie pod czujnym uchem Natalii Wensierskiej, która ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Gdańsku na wydziale rytmiki, gdzie również ćwiczyła wokal. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Poznaniu                                             i z sentymentem wraca do nas, gdzie sama stawiała pierwsze kroki w śpiewie.
Dziękujemy za to serdeczne i owocne spotkanie oraz życzymy wielu sukcesów                                   i potrzebnych sił do realizacji swoich planów i zamierzeń.
Księdzu Proboszczowi dziękujemy za życzliwość, otwartość i wspólne spotkanie przy stole.
„Vocatus Domini”