Niedziela 27. września to ostatni dzień wspólnego pielgrzymowania. Po śniadaniu w Poroninie wyruszyliśmy na Mszę św. do zakopiańskiego Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Wysłuchaliśmy historię sanktuarium oraz udaliśmy się do kaplicy Matki Bożej. Następnie udaliśmy się na cmentarz na Pęksowym Brzyzku, gdzie znajdują się groby m.in. Kazimierza Przerwy Tetmajera, Kornela Makuszyńskiego oraz Stanisława Witkacego. Kolejnym punktem był spacer po Krupówkach. Po zwiedzaniu Zakopanego pojechaliśmy do Ludźmierza, gdzie nawiedziliśmy Sanktuarium Maryjne. Po obejrzeniu krótkiego filmu, nawiedziliśmy Bazylikę oraz udaliśmy się do źródełka. Niedzielne popołudnie spędzimy w autokarze wracając do domu.