Od 16-18 września w naszym mieście odbył się XXI Jarmark Cysterski. Podczas tych dni, było bardzo dużo wydarzeń związanych z życiem cystersów: poprzez różnego rodzaju inscenizacji historycznych nawiązujących do życia zakonu cysterskiego czy koncertów muzyki dawnej. W niedzielę Msze świętą o godz. 10.00 sprawował ks. Proboszcz w intencji wszystkich uczestników i organizatorów jarmarku cysterskiego.
Podczas jarmarku było bardzo wielu wystawców którzy prezentowali swoje rękodzieła, czy wyroby z różnych dziedzin. Wielu turystów po raz pierwszy zwiedziło naszą pelplińską perłę, jaką jest Bazylika Katedralna.  Galeria zdjęć »