W tym roku szkolnym, rozpoczęliśmy formację dzieci komunijnych, którzy w roku 2023 przystąpią po raz pierwszy do stołu Pańskiego. Dzieci były już w Piasecznie, gdzie zawierzyły swoje roczne przygotowanie, a także swoich rodziców, katechetów, wychowawców Matce Piaseckiej. Przez cały rok katechetyczny, dzieci wraz ze swoimi rodzicami uczestniczą szczególnie we Mszy świętej niedzielnej o godz. 12.00, a już niedługo uczestniczyć będą w nabożeństwie różańcowym.

Pragniemy przypomnieć, że dzieci z Zespołu Kształcenia i Wychowania nr 1 swoją I Komunię świętą będą miały 28 maja 2023 roku, a dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 - 04 czerwca 2023 roku. Galeria zdjęć »