W ostatnią niedzielę roku liturgicznego (Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata) papież Franciszek ustanowił Światowymi Dniami Młodzieży, które odbywają się w diecezjach. W diecezji pelplińskiej, takie spotkania miały miejsce we wszystkich dekanatach. W tym roku w dekanacie pelplińskim, gospodarzami spotkania była nasza parafia. Młodzież zgromadziła się w Bazylice Katedralnej o godz. 15.30 na wspólnym przygotowaniu do Eucharystii, która miała miejsce o godz. 16.00. Po Mszy świętej odbyła się adoracja, uwielbienie i młodzież wysłuchała słowa Ks. Biskupa Ryszarda. Po wspólnym uwielbieniu Boga w Bazylice Katedralnej, w krużgankach odbyło się spotkanie integracyjne i poczęstunek.Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry