W piątek, 24 marca rozpoczęliśmy parafii warsztaty muzyczne, dla naszego młodzieżowego zespołu i wszystkich chętnych, którzy poprzez śpiew pragną upiększyć tegoroczne Triduum Paschalne. Warsztaty odbywają się pod czujnym okiem Pani Natalii Wensierskiej, Absolwentki Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, która na co dzień uczy emisji głosu i zaraża swoim muzycznym talentem, aby jeszcze piękniej oddawać część Bogu poprzez śpiew. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości na tegoroczne Triduum Paschalne do Bazyliki Katedralnej w Pelplinie, gdzie wspólnie razem poprzez piękną liturgię i śpiew, przeżywać będziemy największe wydarzenia Zbawcze, Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego.  Galeria zdjęć »