W dniu 20.11.2016 r. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży obchodziło swoje święto patronalne – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Msza święta w katedrze pelplińskiej zgromadziła wielu KSM-owiczów z całej diecezji, którzy byli uczestnikami XXV Zjazdu Diecezjalnego KSM, trwającego już od piątku. Podczas Mszy świętej 21 osób złożyło przyrzeczenie oraz został wręczony dekret powołujący oddział KSM w Sierakowicach.

Już teraz trwają przygotowania do obchodów 25-lecia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Pelplińskiej, a na nadchodzący rok pracy formacyjnej życzymy wszystkim KSM-owiczom błogosławieństwa Bożego.