We wtorek, 28 marca w ramach lekcji religii, odbyły się dla naszych przedszkolaków rekolekcje wielkopostne. Wielki Post to czas przemiany, dlatego przyświecało nam hasło: „Porządkujemy swoje serca dla Pana Jezusa”. Przez rozmowę, wspólną modlitwę i śpiew ks. Diakon Dawid przybliżył nam postać świętego Brata Alberta, który może być dla nas wzorem jak czynić dobro. Zastanawialiśmy się nad tym, co pozwala nam uporządkować  nasze serce i zbliżyć się jeszcze bardziej do Pana Jezusa. Poprzez nasze prace plastyczne pokazaliśmy jak bardzo kochamy Pana Jezusa i chcemy aby On był zawsze w naszym sercu.  Dziękujemy za ten wspólny rekolekcyjny czas.