Mija kolejny rok szkolny…  W sobotę, 17 czerwca schola parafialna spotkała się przy ognisku aby podsumować swoją aktywność i systematyczną obecność w parafii. Jutro zaśpiewamy jeszcze podczas parafialnego odpustu aby podziękować Jezusowi obecnemu w Eucharystii za naszą wspólnotę i czas na wakacje! Ten upragniony czas chcemy spędzić w Szymbarku gdzie czeka na nas mnóstwo atrakcji, zarówno dla ducha jak i dla ciała. Jako służby liturgiczne chcemy ten czas przeżyć z Bogiem i w Roku Świętego Brata Alberta, zatrzymać nad dobrem, które możemy otrzymywać i dzielić się nim z innymi.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za opiekę duchową, otwartość i życzliwość. Dziękujemy za trwanie przy naszej wspólnocie i każdy dobry gest.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry