W dniach od 8 do 14 lipca br. służby liturgiczne naszej parafii wybrały się na wspólny wypoczynek na Kaszuby aby przeżyć tam wakacje ze św. Bratem Albertem Chmielowskim. Każdy nasz wypoczynek staramy się przeżyć tak aby być jeszcze bliżej Boga. Chrześcijaństwo zobowiązuje, tak więc był czas na wspólne modlitwy, codzienną Eucharystię, nauki i śpiew. Nie zabrakło również aktywnego wypoczynku na łonie natury. Szymbark to piękny, bogaty teren, który w tym roku postanowiliśmy poznać jeszcze lepiej.

Podchody i spotkanie z przewodnikiem oraz jazda wozami drabiniastymi pokazała jak wiele jeszcze nieodkrytych szlaków jest wokół nas. Dziękujemy Panu Bogu za ten wspólny czas radości. Dziękujemy Księdzu proboszczowi za otwartość, życzliwość i wsparcie, oraz tym wszystkim, dzięki którym mogliśmy tak miło i aktywnie spędzić ten wakacyjny czas.

Galeria zdjęć »

 

 

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry