W piątek 8 września o godz. 18:30 odbyło się w plebanii spotkanie katechetów pracujących w szkołach znajdujących się na terenie naszej parafii. Po wspólnej modlitwie i przywitaniu przez Ks. Proboszcza Tadeusza Brzezińskiego zostały omówione wskazania dotyczące pracy katechetów w szkołach.

Przedstawiony został harmonogram godzin pracy katechetów, terminarz parafii na rok szkolny 2017/2018 oraz zadania, które czekają katechetów w ciągu bieżącego roku szkolnego. Po omówieniu harmonogramu zostały przedstawione zagadnienia promocji i rozwoju dzieci i młodzieży w grupach działających przy parafii oraz sprawy bieżące. Na czas nowego roku szkolnego życzymy katechetom wielu sił i radości w pełnionej posłudze.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry