Trzeci dzień pielgrzymowania (środa, 20 września) rozpoczęliśmy od nawiedzenia Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Wraz z grupą pielgrzymkową z parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Kościerzynie sprawowaliśmy Mszę św. w intencji pielgrzymów oraz naszych parafii. Po Mszy św. odbyło się spotkanie z przewodnikiem - Ojcem Pallotynem, który przybliżył nam historię Sanktuarium. Następnie udaliśmy się na Gubałówkę, na którą wjechaliśmy koleją linową. Kolejnym punktem naszego zwiedzania były zakopiańskie Krupówki. Pobyt na Krupówkach wykorzystaliśmy na zakupy, kawę czy spacer. Wieczorem przedostatniego dnia pielgrzymowania udaliśmy się do Bukowiny Tatrzańskiej.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry