W sobotę (7 października) w godzinach popołudniowych członkowie parafialnego Zespołu Quo Vadis w ramach integracji spędzili czas w Gdańsku. Najpierw udaliśmy się do Centrum Sportowo-Rekreacyjnego, które mieści się przy gdańskim stadionie. Tam mieliśmy w tzw. Escaperooms zadanie wydostać się w ciągu 60 minut z zamkniętych pokojów szukając różnych rozwiązań, pokonując łamigłówki, a przede wszystkim wykazując się bystrością i myśleniem. Ciąg dalszy naszego wspólnie spędzonego czasu był znacznie bardziej relaksujący - posiłek i film w kinie. Parafialny Zespół Quo Vadis - to nie tylko próby i piękny śpiew i gra instrumentalna w katedrze, ale też wspólnie spędzony czas i tworzenie wspólnoty. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Proboszczowi za umożliwienie nam takiego wyjazdu oraz okazaną serdeczność. 

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry