W sobotę, 25 listopada br. w godzinach przedpołudniowych na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Publicznych w Bobowie odbył się turniej piłki halowej ministrantów Dekanatu Pelplińskiego. Ministranci z parafii Pelplin, Jabłowo, Bobowo i Wielki Garc zaciekle walczyli o Puchar Księdza Dziekana. Drużyny rywalizowały w 3 kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa (2010 - 2006), gimnazjum (2005- 2002), szkoły ponadgimnazjalne (2001- 1997).

Wyniki rywalizacji:

Szkoła podstawowa:

  1. Miejsce: parafia Jabłowo
  2. Miejsce: parafia Bobowo
  3. Miejsce: parafia Pelplin 

Gimnazjum:

  1. Miejsce: parafia Wielki Garc
  2. Miejsce: parafia Jabłowo
  3. Miejsce: parafia Pelplin

Szkoły ponadgimnazjalne:

1.    Miejsce: parafia Jabłowo

2.    Miejsce: parafia Pelplin

 

Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju: Ks. Proboszczowi Tadeuszowi Brzezińskiemu, Dyrekcji Zespołu Szkół Publicznych w Bobowie,  piekarni Meler z Pelplina, p. Mirosławowi Chyle, p. Michałowi Mierzejewskiemu oraz młodzieży z parafii katedralnej.

Zwycięzcy z poszczególnych kategorii wiekowych zmierzą się w turnieju rejonowym, który odbędzie się 9 grudnia w Tczewie.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!!!

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry