W niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (26 listopada) dziękowaliśmy Panu Bogu za grupy muzyczne działające w naszej parafii. W minioną środę wspominaliśmy w liturgii św. Cecylię - patronkę śpiewu i muzyki liturgicznej. Podczas Mszy św. o godz. 10:00 liturgię uświetnił chór katedralny. Natomiast podczas Mszy św. o godz. 12:00 i 13:30 schola parafialna Vocatus Domini i zespół młodzieżowy Quo Vadis zjednoczyły swoje siły i wystąpiły podczas obu Mszy św. Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy poprzez śpiew i muzykę ubogacają liturgię. Życzymy dalszego rozwijania swoich talentów. 

Tego dnia podczas Mszy św. o godz. 12:00 zostali ustanowieni nowi ministranci. Po okresie kandydatury ministranci po raz pierwszy ubrali szaty ministranckie - komżę i kołnierz. Ks. Proboszcz udzielił nowym ministrantom specjalnego błogosławieństwa. Życzymy gorliwości w służbie przy ołtarzu Pana. 

Galeria zdjęć » 

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry