W środę, 24 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie odbyła się wizyta duszpasterska ks. Infułata Tadeusza Brzezińskiego. Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem kolędy, wspólną modlitwę, po której ks. Proboszcz pobłogosławił wychowanków i ich opiekunów oraz poświęcił pomieszczenia, w których wychowankowie uczą się i przebywają na co dzień. Wizyta nie obyła się bez tradycyjnego sprawdzenia zeszytów do religii. Dużo radości dostarczyła wszystkim zawartość uczniowskich zeszytów. Uczniowie i wychowawcy, na pamiątkę wizyty duszpasterskiej, zostali obdarowani okolicznościowymi obrazkami. Podczas poczęstunku przy wspólnym stole nie zabrakło serdecznych rozmów i wspólnie śpiewanych kolęd. Na pożegnanie ks. Proboszcz pobłogosławił wszystkich i wyraził nadzieję na kolejne przyszłoroczne spotkanie kolędowe.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry