Dzisiejszą niedzielą (2 grudnia) rozpoczęliśmy Adwent, czas radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Zapraszamy do wspólnego przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia podczas naszych adwentowych nabożeństw. Roraty odprawiane będą codziennie w Bazylice katedralnej o godz. 7.00. Dzieci, do klas trzecich szkoły podstawowej włącznie, uczestniczą w roratach z lampionami w każdy poniedziałek o godz. 16.30 w Katedrze.

Tradycyjnie w adwencie Parafialny Zespół Caritas, Wolontariat oraz Zespoły Szkół naszego miasta organizują zbiórkę darów świątecznych pod hasłem „Serce pełne dobra miej” z przeznaczeniem dla najbardziej potrzebujących rodzin. Zbiórka darów odbędzie się w parafii w piątek (7 grudnia) i w sobotę (8 grudnia) w godzinach od 8.00 do 17.00. Miejsca zbiórek: sklepy i hurtownie. Zwracamy się z gorącą prośbą o poparcie tego dzieła.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry