W środę zakończyliśmy w naszej parafii rekolekcje poświęcone naszej wierze. Tak jak wspomniał już ksiądz rekolekcjonista, w  czwartek, 3 stycznia, po Mszy św. wieczornej, ok. 19.00, zapraszamy na pierwsze spotkanie Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania będą odbywały się w czwartki, przez kolejnych jedenaście tygodni. W tym czasie Pan Bóg, odpowiadając na pragnienia człowieka, bardzo osobiście budzi i odnawia wiarę w uczestnikach.
Propozycja jest skierowana do dorosłych i młodzieży powyżej 18 roku życia. Nie ma znaczenia, czy ktoś uznaje się za wierzącego, czy nie. Wystarczy pragnienie zmiany w życiu. Zapraszamy w czwartek, 3 stycznia, o godzinie 19.00 (po Mszy św. wieczornej) do Sali w Wikariatce przy ul. Mestwina 4.

 

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry