W poniedziałek, 4 lutego 2019 roku o godz. 1600 w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie odbyła się wizyta duszpasterska ks. Infułata Tadeusza Brzezińskiego Proboszcza Parafii Katedralnej. Wychowankowie niecierpliwie czekali na godzinę odwiedzin. Wraz z pojawieniem się Gościa, zniknęło napięcie, wszyscy zyskali dobry nastój, ponieważ ksiądz Proboszcz przejawiał dużo radości. Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem kolędy, wspólną modlitwę, po której ks. Proboszcz pobłogosławił wychowanków i ich opiekunów oraz poświęcił pomieszczenia, w których wychowankowie uczą się i przebywają w ciągu tygodnia. Na pamiątkę wizyty duszpasterskiej, wszyscy zostali obdarowani okolicznościowymi obrazkami. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, serdecznymi rozmowami przy stole i wspólnym śpiewaniem kolęd.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry