W poniedziałek, 8 kwietnia rozpoczęły się rekolekcje szkolne dla Zespołów Szkół nr 1 i 2. Nauki dla uczniów klas I-VII odbywają się w bazylice katedralnej, a dla uczniów klas VIII i gimnazjum w Miejskim Ośrodku Kultury. Dla najmłodszych rekolekcje prowadzi ks. kan. Gerard Jakubiak - proboszcz z Jabłowa, dla uczniów klas IV-VII nasi wikariusze, a dla najstarszych ks. Zbigniew Giełgon z Radia Głos.

Poniżej zapraszamy do fotorelacji z poszczególnych dni:

DZIEŃ I

KLASY I-III

Galeria zdjęć »

KLASY IV-VII

Galeria zdjęć »

KLASY VIII podst. i I gimn.

Galeria zdjęć »

DZIEŃ II

KLASY I-III

Galeria zdjęć »

KLASY IV-VII

Galeria zdjęć »

KLASY VIII podst. i I gimn.

Galeria zdjęć »

DZIEŃ III

SZKOŁA NR 1

Galeria zdjęć »

SZKOŁA NR 2

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry