W dniach od 03 do 06 lipca w Gowidlinie odbyły się rekolekcje letnie dla ministrantów i lektorów z Diecezji Pelplińskiej. W rekolekcjach uczestniczyło 56 ministrantów z 13 parafii (Strzepcz, Tczew - św. Maksymiliana, Dzierżążno, Borowo, Pelplin, Jabłowo, Cekcyn, Nowe, Sulęczyno, Tczew - Matka Kościoła, Skarszewy - Michała Archanioła, Czarna Dąbrówka, Gniewino) oraz 8 kleryków i 2 kapłanów.  
W trakcie rekolekcji uczestniczyliśmy w Mszach świętych, modlitwach, zajęciach w grupach, w grze terenowej, w rozgrywkach sportowych z miejscowym klubem piłkarskim FC Gowidlino. Była też możliwość kąpieli w jeziorze i zwiedzania 44 Bazy Lotnictwa Morskiego Marynarki Wojennej w Siemirowicach.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie świetnej atmosfery, a także opiekunom, którzy włożyli wiele sił i zaangażowania w opiekę nad ministrantami.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry