24 grudnia, wieczorem rozpoczęliśmy świętowanie Bożego Narodzenia. O godz. 22:00 Ksiądz Proboszcz odprawił Mszę św. wigilijną w Domu Pomocy Społecznej (galeria 1). O północy licznie zgromadziliśmy się w katedrze na Pasterce, której przewodniczył Ksiądz Biskup Ryszard Kasyna (galeria 2).

Całej parafialnej wspólnocie, wszystkim gościom przybyłym do Miasta Biskupiego na święta Bożego Narodzenia, w imieniu duszpasterzy pracujących przy Bazylice katedralnej pragnę złożyć jak najserdeczniejsze życzenia:
Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, abyśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Aby te święta, a także cały nadchodzący Rok upływał Wam w harmonii i zadumie, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.

ks. Tadeusz Brzeziński
Proboszcz parafii katedralnej

Galeria zdjęć »

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry