Od 25 do 27 marca br. Telewizja Polska (TVP 3) będzie nadawała „Rekolekcje z dominikaninem Jackiem Salijem". Nauki będą emitowane o godzinie 20.40 zaraz po transmisji Mszy Świętej z Jasnej Góry. Długość poszczególnych odcinków przewidywana jest na 20 minut.

Trwają ponadto „Rekolekcje w kwarantannie” czyli propozycja ogólnopolskich rekolekcji internetowych o wierze, nadziei i miłości. Od 24 marca przez sześć dni o godz. 8.00, 16.00 i 20.00 są umieszczane dwuminutowe konferencje na Twitterze, Facebooku, kanale YouTube Episkopatu i na stronie www.episkopat.pl oraz na kanale YouTube telewizji SalveNet.

Na stronie https://episkopat.pl/rekolekcje-transmisje/ można znaleźć inne propozycje rekolekcji.

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej również przygotowuje rekolekcje w formie on-line dla dorosłych i młodzieży. Zostaną one również zamieszczone na naszej parafialnej stronie internetowej. Zapraszamy do jej odwiedzania.

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry