W lutym łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary,
braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na prace remontowe w Wyższym Seminarium Duchownym.
Za składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.

W poniedziałek (13 lutego) o godz. 20.00 Apel Jasnogórski i wspólna modlitwa wieczorna.

W środę (15 lutego) o godz. 17.30 wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek (16 lutego) o godz. 18.00 Msza św. za Wyższe Seminarium Duchowne oraz modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele Bożego Ciała od godz. 8.30 do Mszy św. wieczornej (od poniedziałku do piątku).