W lipcu łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Aby ci, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, by niesprawiedliwość, która przenika świat, nie miała ostatniego słowa.

W Bazylice katedralnej trwają remonty. Wszystkie nabożeństwa odprawiane są w kościele Bożego Ciała.

W środę o godz. 17.30 wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 18.00 Msza św. za Wyższe Seminarium Duchowne oraz modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

W piątek przed Mszą św. wieczorną koronka do Bożego Miłosierdzia.
Na Mszę św. zapraszamy rodziców i chrzestnych dzieci, które w najbliższą niedzielę zostaną włączone przez sakrament chrztu św. do wspólnoty Kościoła.

W sobotę (13 lipca) o godz. 20.00 Apel Jasnogórski.

Porządek Mszy św. w kaplicy pw. Świętego Józefa:
– od poniedziałku do piątku o godz. 6.45;
– w sobotę o godz. 9.30 Msza św. za chorych oraz ich opiekunów i wolontariuszy prosząc o opiekę Pana Boga na każdy dzień;
– w niedzielę o godz. 9.30.
Osoby, które chciałby mieć kontakt z chorymi i pełnić funkcję wolontariuszy mogą się zgłaszać w biurze parafialnym.

W miesiącach wakacyjnych (lipiec i sierpień) spowiedź św. 15 minut przed każdą Mszą św.

Odeszli do wieczności:
śp. Helena Tobiańska, zamieszkała w Pelplinie, ul. Kościuszki 32/1