W lutym łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Módlmy się, aby głos braci migrantów, którzy wpadli w ręce przemytników, pozbawionych skrupułów, był usłyszany oraz wzięty pod uwagę.

O godz. 13.30 Chrzest św.

Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Pragnę w imieniu odwiedzających serdecznie podziękować za przyjęcie nas w swoich domach oraz za złożone ofiary, które w tym roku (jak już zapowiadałem) zostaną przeznaczone w całości  na prace remontowe na terenie naszej parafii. Niech błogosławieństwo kolędowe chroni nasze domy, nasze rodziny i umacnia na drodze życia chrześcijańskiego.

We wtorek (11 lutego) przypada Światowy Dzień Chorego. Ogarnijmy modlitwą chorych naszej parafialnej wspólnoty, wypraszając dla nich Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na każdy dzień. Już tradycyjnie Dzień Chorego w naszej parafii odbędzie się w maju.

W środę (12 lutego) o godz. 17.30 w kościele Bożego Ciała wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek (13 lutego) o godz. 18.00 w Bazylice katedralnej Msza św. za Wyższe Seminarium Duchowne oraz modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
Tego dnia o godz. 20.00 w kościele Bożego Ciała Apel Jasnogórski i wspólna modlitwa wieczorna.

W piątek 15 minut przed Mszą św. wieczorną – koronka do Miłosierdzia Bożego.

Porządek Mszy św. w kaplicy pw. Świętego Józefa:
– od poniedziałku do piątku o godz. 6.45;
– w sobotę o godz. 9.30 Msza św. za chorych oraz ich opiekunów i wolontariuszy prosząc o opiekę Pana Boga na każdy dzień;
– w niedzielę o godz. 9.30.